Неділя
08.12.2019
11:18
Вітаю Вас Гість
RSS
 
ДНЗ "Світлячок"
Головна Реєстрація Вхід
Публічна інформація »
Меню сайту

Наше опитування
Як ви оцінюєте навчально-виховну роботу ДНЗ?
Всього відповідей: 56

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

...

Форма входу

Звіт про використані кошти в ДНЗ «Світлячок»

   В 2016 році, за рахунок міської ради, було придбано пральну машину та миючі засоби (15 000 грн.)

        Дякуючи нашим шефам (АТП – 13238), в 2016 р. було придбано:

 • пральна машина (11000 грн.)
 • перекрито та відремонтовано металопластиком 2 альтанки;
 • виділено 80 кв.м металопластику для перекриття даху господарського сараю;
 • завезено чорнозем на майданчик «Дзвіночок»;
 • неодноразово виділявся транспорт для підвозу дітей і ін.. потреби
 • Підприємство «АЕРОК» закупило м’які стільці для кабінету завідуючої та методичного кабінету на суму 7000 грн.;
 • Підприємець Ременюк Л.П. оплатила підписку періодичних видань на суму 1500 грн.;
 • За рахунок спонсорських внесків батьків була закуплена фарба, якою пофарбовано обладнання на території ДНЗ; інші господарські товари. Придбано електронні ваги на харчоблок на суму 1300 грн., велика драбина на суму 1500 грн; візок для вивозу сміття – 700 грн, комп’ютерні крісла для кабінету медичної сестри та методичного кабінету на суму 1800 грн.

В 2017 році (за рахунок міської ради) закінчено викладати тротуарною плиткою територію ДНЗ (80 000 грн., а також придбано пилосос (2 700 грн.), миючі засоби (2000 грн.)

     За рахунок спонсорських внесків батьків було придбано:

 • фарба (5 000 грн.)
 • нержавіючі великі та малі миски на харчоблок, ножі, дерев’яні дошки для розробки продуктів  (1 200 грн.)
 • придбано електронні ваги (1 100 грн.)
 • енергозберігаючі лампочки (2 200 грн.)
 • чашки – 150 шт. (1 500 грн.)
 • змішувачі для води, сантехнічне обладнання  (950 грн.)
 • виготовлення печатки для фонду  (450грн.)
 • тарілки  (2 500 грн.)
 • реєстрація Статуту Фонду в нотаріуса (900 грн.)
 • шпалери (2 500 грн.)
 • клей, пігмент, штукатурка, ґрунтовка  (1500 грн.)
 • Тюль в групу «Вишенька» та методичний кабінет (2 100 грн.)
 • Лінолеум в методичний кабінет (2 700 грн.)
 • ремонт промислової м’ясорубки (2 500 грн.)
 • драбини на пральню та для методичного кабінету (1 300 грн.)
 • канцтовари  (2 300грн.)
 • очерет для накриття будиночків для використання в театралізованій діяльності  (1 900 грн.)
 • ремонт комп’ютерної техніки, заправка картриджів (1 100 грн.)
 • шефами АТП-12238 придбано фотоапарат (5000 грн.)
 • ковралінове покриття для входів ДНЗ (1 400 грн.)
 • оплата спецодягу (4 800 грн.)

В цьому році силами батьків була зроблена «капличка», будиночок усамітнення для дітей. Зараз батьки фарбують частину обладнання території ДНЗ. Зроблено ремонт входів в групи «Дзвіночок» та «Волошка»

 

/p>

Звіт завідуючої

Я, Єременко Раїса Іванівна,  освіта вища педагогічна, звання «вихователь-методист», «старший вихователь»,  «Відмінник освіти», очолюю педагогічний колектив ДНЗ «Світлячок» з 1983 року.

       Керівництво роботою дошкільного закладу здійснюється відповідно до Статуту та річного плану роботи.

Я, як завідувач, забезпечую:

- реалізацію державної політики в галузі освіти через педагогічні ради, загальні збори членів трудового колективу та батьківського комітету;

- дію від імені закладу, представляю його в усіх державних органах, та інших органах, установах і організаціях, укладаю угоди з юридичними та фізичними особами;

- у межах своєї компетенції видаю накази, обов’язкові для виконання працівниками закладу;

- приймаю на роботу та звільняю з посади працівників закладу при потребі;

- контролюю організацію харчування і медичного обслуговування дітей;

- забезпечую дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних норм і правил, техніки безпеки, вимог безпечної життєдіяльності дітей і працівників, збереження майна закладу;

- відповідаю за реалізацію завдань дошкільної освіти, визначених Законом України «Про дошкільну освіту», та забезпечення рівня дошкільної освіти у межах державних вимог до її змісту і обсягу;

- контролюю відповідність застосованих форм, методів і засобів розвитку, виховання і навчання дітей їх віковим, психофізіологічним особливостям, здібностям і потребам;

- підтримую ініціативу щодо вдосконалення освітньої роботи, заохочую творчі пошуки, дослідно-експериментальну роботу педагогів;

- організовую різні форми співпраці з батьками або особами, які їх замінюють.

 

     Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок комбінованого типу) «Світлячок» - це типова будівля, розташована за адресою м.Обухів,

вул. Володимира Чаплінського, 24.

    Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу у 2016- 2017 навчальному році  спрямовував свою роботу на вирішення наступних завдань:

 •  Розпочати роботу з формування соціально-комунікативних умінь у старших дошкільників у процесі театралізованої діяльності.

 

 • Продовжити освітньо - виховну роботу з дошкільниками по вихованню патріотичних почуттів засобами інтегрованої діяльності.

 

 • Продовжувати роботу з підвищення інформаційної культури педагогів та удосконалення педагогічної компетентності у сфері інформаційно – комунікаційних технологій (ІКТ).
 • Педагогічно взаємодіяти з батьками, проводити просвітницьку роботу з питань економічної освіти дошкільників та активно їх залучати до процесу формування економічних знань дітей в умовах дошкільного закладу та сім’ї.

 

        Згідно нормативів, санітарно-гігієнічних вимог та специфіки роботи дитячого закладу в дитсадку обладнані необхідні приміщення: групові та спальні кімнати, роздягальні та кімнати гігієни. Постійно функціонують спортивна та музична зали, працюють кабінети: медичний, методичний, всі технологічні та побутові приміщення. В кожній групі обладнано куточки здоров'я. Предметно-ігрове середовище  усіх приміщень відповідає  санітарним, функціональним, і естетичним вимогам завдяки спільній роботі  вас, шановні батьки, та вихователі груп.

Кадрами дошкільний заклад укомплектований повністю, згідно штатного розпису. Рівень майстерності педагогічних працівників достатньо високий. Повну вищу освіту мають 12 педагогів та неповну вищу 5 педагогів ДНЗ. В цьому році підвищили фахову майстерність  педагоги ДНЗ:  Яценко К.В., Задорожня В.М., Чаплінська С.А., Домброва Л.М.

Успішно пройшли атестацію педагоги: Дворна О.О., Батура П.Є., Шумбарська І.О., Карпенко В.О.  Дворна О.О. підтвердила вищу кваліфікаційну категорію та здобула звання «вихователь-методист». Батура П.Є. підтвердила вищу кваліфікаційну категорію, Шумбарська І.О. – ІІ кваліфікаційну категорію, а Карпенко В.О. підтвердила кваліфікаційну категорію «спеціаліст».

          Фаховий рівень педагогічних кадрів забезпечується безперервною системою підвищення кваліфікації кадрів на рівні дошкільного закладу, шляхом відвідувань педагогами методичних об'єднань педагогічних працівників системи дошкільної освіти міста, курсів підвищення кваліфікації кадрів.

      2016 – 2017 н.р. для нашого педагогічного колективу був дуже насичений. Адже ми почали творчу співпрацю з Інститутом проблем виховання Академії педагогічних наук України за темою «Формування соціально-комунікативних умінь дітей старшого дошкільного віку засобами театралізованої діяльності». Науковий консультант експериментально-дослідницької діяльності - Острянська Олена Анатоліївна, старший науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент.

      31 травня 2016 р. я, вихователь-методист Н,М. Петриченко та вихователь ДНЗ Домброва Л.М. були учасниками Всеукраїнської науково-методичної конференції «Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку: теорія і практика», яка проходила в Міністерстві освіти і науки України. А 27 жовтня 2016 року представників нашого колективу було запрошено на Всеукраїнську науково-практичну конференцію за темою «Теоретико-методологічні засади та світоглядні орієнтири національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді», яка відбулася у Військовому ліцеї ім. Івана Богуна. Учасниками конференції від нашого закладу були ми з вихователем-методистом та вихователі Задорожня В.М., Дворна О.О. За плідну співпрацю, експериментальну діяльність та впровадження наукових ідей національно-патріотичного виховання дітей та молоді в освітню практику мені та вихователю-методисту Петриченко Н.М. було вручено грамоти Інституту проблем виховання НАПН України.

       Педагоги закладу систематично відвідували міські методичні об’єднання з подальшим обговоренням на нарадах.

 

          Велику увагу як завжди, так і протягом минулого навчального року колектив дошкільного закладу приділив формуванню здоров’язберігаючої компетентності дітей. Адже одне  із головних завдань ДНЗ – збереження та зміцнення фізичного, психічного, соціального і духовного здоров`я дітей шляхом використання інноваційних здоров`язберігаючих технологій. Казкотерапія, арт-терапія, піскотерапія, естетотерапія стали невід`ємною частиною організації життєдіяльності дітей та дорослих.

       Дитину оточують кваліфіковані педагоги, практичний психолог, лікар-педіатр, медична сестра, медична сестра фізкабінету, які здійснюють постійний моніторинг стану здоров’я дітей, захворюваності, організації раціонального харчування, контроль за виконанням оздоровчих заходів, призначень лікаря, підтримують інтерес дитини до власного здоров’я.

      В дошкільному закладі створювались сприятливі умови для організації доцільного та якісного харчування.

З боку завідувача та старшої медичної сестри протягом року здійснювався систематичний контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних умов організації харчування. Відповідно до графіка проводились планові та оперативні перевірки щодо організації харчування, виходу страв та якістю приготування їжі. Готуючи страви, кухар суворо дотримувався технології приготування їжі, нормативного об’єму страв. Продукти харчування та продовольча сировина надходили від постачальників із супровідними документами. З боку вихователів здійснювався постійний контроль за культурою харчування вихованців. Режим харчування здійснювався відповідно до режиму кожної вікової групи.

       Взаємодія з сім’ями вихованців протягом року є одним з пріоритетних напрямків діяльності закладу. Вона орієнтована на пошук таких форм і методів роботи, які дозволяють урахувати актуальні потреби батьків, сприяють формуванню активної батьківської позиції. В той же час ми стикнулися з проблемою нерозуміння деякими батьками специфіки роботи педагогів з вихованцями, коли намагання педагога допомогти дитині в створенні для неї психологічно комфортних умов трактується як втручання в сім’ю. Тому педагогічний колектив ДНЗ вирішив розробити угоду взаємодії з батьками, яка буде підписуватись особисто кожним батьком вихованців. Педагоги поважають права батьків, але в той же час вимагають відповідної поваги до себе.

       Для покращення взаєморозуміння між всіма учасниками навчально-виховного процесу, в цьому навчальному році дошкільним закладом було організовано проведення дня батьківського самоврядування. Така форма роботи буде проводитись з батьками і надалі в нашому закладі.

          Хочу подякувати батькам  та голові батьківського комітету за розуміння проблем ДНЗ і допомогу в покращенні матеріального стану закладу.

         В 2016 році, за рахунок міської ради, було придбано пральну машину та миючі засоби (15 000 грн.)

        Дякуючи нашим шефам (АТП – 13238), в 2016 р. було придбано:

 • пральна машина (11000 грн.)
 • перекрито та відремонтовано металопластиком 2 альтанки;
 • виділено 80 кв.м металопластику для перекриття даху господарського сараю;
 • завезено чорнозем на майданчик «Дзвіночок»;
 • зроблено ремонт методичного кабінету;
 • ремонт ізостудії «Оберіг» (матеріали + робота – 17 000 грн.)
 • неодноразово виділявся транспорт для підвозу дітей і ін.. потреби
 • Підприємство «АЕРОК» закупило м’які стільці для кабінету завідуючої та методичного кабінету на суму 7000 грн.;
 • Підприємець Ременюк Л.П. оплатила підписку періодичних видань на суму 1500 грн.;
 • За рахунок спонсорських внесків батьків була закуплена фарба, якою пофарбовано обладнання на території ДНЗ; інші господарські товари. Придбано електронні ваги на харчоблок на суму 1300 грн., велика драбина на суму 1500 грн; візок для вивозу сміття – 700 грн, комп’ютерні крісла для кабінету медичної сестри та методичного кабінету на суму 1800 грн.

В 2017 році (за рахунок міської ради) закінчено викладати тротуарною плиткою територію ДНЗ (80 000 грн., а також придбано пилосос (2 700 грн.), миючі засоби (2000 грн.)

     За рахунок спонсорських внесків батьків було придбано:

 • фарба (5 000 грн.)
 • нержавіючі великі та малі миски на харчоблок, ножі, дерев’яні дошки для розробки продуктів  (1 200 грн.)
 • придбано електронні ваги (1 100 грн.)
 • енергозберігаючі лампочки (2 200 грн.)
 • чашки – 150 шт. (1 500 грн.)
 • змішувачі для води, сантехнічне обладнання  (950 грн.)
 • виготовлення печатки для фонду  (450грн.)
 • тарілки  (2 500 грн.)
 • реєстрація Статуту Фонду в нотаріуса (900 грн.)
 • шпалери (2 500 грн.)
 • клей, пігмент, штукатурка, ґрунтовка  (1500 грн.)
 • Тюль в групу «Вишенька» та методичний кабінет (2 100 грн.)
 • Лінолеум в методичний кабінет (2 700 грн.)
 • ремонт промислової м’ясорубки (2 500 грн.)
 • драбини на пральню та для методичного кабінету (1 300 грн.)
 • канцтовари  (5 300грн.)
 • очерет для накриття будиночків для використання в театралізованій діяльності  (1 900 грн.)
 • ремонт комп’ютерної техніки, заправка картриджів (1 100 грн.)
 • шефами АТП-12238 придбано фотоапарат (5000 грн.)
 • ковралінове покриття для входів ДНЗ (1 400 грн.)
 • оплата спецодягу (4 800 грн.)

В цьому році силами батьків була зроблена «капличка», будиночок усамітнення для дітей. Зараз батьки фарбують частину обладнання території ДНЗ. Зроблено ремонт входів в групи «Дзвіночок» та «Волошка».

     На початку 2017 року в ДНЗ було проведено загальні батьківські збори, на яких винесено рішення про створення благодійного фонду «Світлячок». Було обрано керівний склад та наглядову раду Фонду. Це дуже клопітка робота, так як при оформленні документів, не знаючи законів, їх чіткості, вони неодноразово заверталися з різних відповідних служб. І от нарешті, 6 місяців потому, ми вже відкриваємо рахунок та замовили печатку. Сподіваюсь, що це піде на користь закладу та полегшить вирішення потреб закладу в подальшому, адже їх у нас багато, враховуючи те, що наш дитячий садок найстаріший в місті.

      Поки що залишається невирішеною проблема ремонту господарського сараю та ремонту трьох альтанок. Надіємось, що це буде зроблено.

     Основним завданням нашого колективу було і залишиться виховання у дітей, батьків та кожного із нас усвідомленого ставлення до необхідності вести здоровий спосіб життя для зміцнення власного здоров'я та можливості реалізувати кожною дитиною свого природного фізичного потенціалу, вироблена і втілюється ціла оздоровча система, а саме:

-   ранкова гімнастика;

 • фізкультурні заняття;
 • фізкультхвилинки   під час навчальної роботи;
 • загартовуючі процедури після сну:
 • імунна гімнастика пробудження та загартовуючі процедури;
 • прогулянки;
 • точковий масаж;
 • рухливі ігри;
 • сеанси аромотерапії;
 • кисневі пінки.

   Дошкільний заклад має медичний кабінет, маніпуляцій кабінет, ізолятор для дітей з інфекційними захворюваннями, фізкабінет.  Їх обладнання в основному відповідає нормативним вимогам. Медичне обслуговування дітей закладу забезпечують досвідчена старша медична сестра Нагорна Л.В., медична сестра фізкабінету Денисенко Н.С. та лікар-педіатр.

        В минулому році в фіз..кабінет придбано 2 кварцові лампи для квартування груп.

У кожній віковій групі, за результатами обстеження дітей спеціалістами та антропометричними вимірюваннями, наявний листок здоров’я вихованців, згідно з яким  проводиться маркування меблів, здійснюється індивідуальний підхід під час фізкультурно - оздоровчої роботи.

 

      Ми маємо бути прикладом для дітей, виховуючи в них любов до своєї Батьківщини.  І коли Україна в біді, вносимо посильну допомогу для нашої перемоги: продовжуємо плести сітки, «кікімори» для бійців АТО.   Ще в минулому році вихователі організували збір пластикових кришок. Ми здаємо їх на «УТОС» та купуємо основу для маскувальних сіток.

       Також збирали продукти харчування, консервацію  на фронт. Будемо і надалі вносити свій посильний вклад в перемогу.

        Хочу подякувати  всім службам ДНЗ  за добросовісне виконання своїх обов’язків, а саме, завгоспу Зленко І.О., працівникам кухні за відмінне приготування їжі, пралі, помічникам вихователів, робочому по обслуговуванню приміщень, двірнику і , звичайно, педагогічному колективу. Бажаю всім здоров’я, миру, благополуччя сім’ям.

       Закликаю усіх: «Давайте і надалі спільно працювати  над вирішенням проблем садочка аби створити для дітей комфортні умови перебування тут, аби забезпечити їм щасливе майбутнє, бо ми подбаємо про них сьогодні, а вони подбають про нас завтра».  

Пошук

Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту